A Mátészalka elleni hazai mérkőzéssel folytatódik a Karcagi SE NB III-as labdarúgó csapatának sűrű programja.
A bajnokság hetedik fordulójában az újonc szabolcsi gárda látogat a Liget úti Sportcentrumba, amely egyelőre még „próbálja felvenni” a pontvadászat ritmusát, ráadásul sérülések által is jócskán sújtott az egykori debreceni legenda, Sándor Tamás egylete.
A Szalka egy győzelemmel, három döntetlennel és két vereséggel kezdte az idényt, míg csapatunk a DVSC II. elleni ikszet követően immáron a dobogóról várja a folytatást.
– Nyilvánvalóan fizikális szempontból nem volt könnyű a játékosainknak az elmúlt hetek sűrű menetrendje, de nagyon motiváltak a srácok, érezhető, hogy mindenki a pályán szeretne bizonyítani – vezette fel a mérkőzést vezetőedzőnk, Varga Attila. – A csapat gondolatai egyértelműen a győzelem körül forognak. Úgy kezdtük a szezont, ahogyan szerettük volna, ennek apropóján pedig az élmezőnyben szeretnénk maradni. A három pont megszerzésénél nagyobb motiváció talán nem is kell.
Labdarúgás: NB III, Észak-keleti csoport, 7. forduló
Karcagi SE–Mátészalkai MTK
Karcag, Liget úti Sportcentrum, v.: Kovács T. (Dr. Bencze, Kovács L.), 16.00

