Szoros végjátékban dőlt el a mérkőzés.
Hosszú idő után lépett ismét pályára a Karcagi SE fiú serdülő csapata. A vármegyei bajnokság nyitányán a nagykunságiak a Szolnoki Sportcentrum U-14 „C” egyletét látták vendégül. Az első negyedben a szolnokiak domináltak, a félidőre azonban már a karcagiaknál volt az előny. A mérkőzést szoros végjáték után a házigazda nyerte.
Karcagi SE U-14–Szolnoki KA U14 59–56 (6–18, 26–11, 7–14, 20–13)
Karcag, Városi Sportcsarnok, v.: Fehérvári, Szőcs.
Karcag: Antal J. 2, Balaskó 4, Antal L., Horváth 11, Szabó 4. Csere: Erdei 33, Márki 3, Kiss 2, Cséti, Szilágyi. Edző: Kiss János.
– Meglátszott a mérkőzéshiány a srácokon – értékelt a találkozó után a Karcag trénere, Kiss János. – Most még a tavalyi repertoárból élünk, de remélem, hogy a későbbiekben sikerül az újonnan tanult technikai, és taktikai elemeket is megmutatni. Örömteli volt, ifj. Erdei Józsi 33 pontja, valamint Márki Bálint extra védekezése. Kivétel nélkül mindenki nagyon akart, és végül ez a küzdés segített hozzá bennünket a győzelemhez.
A csapat a következő mérkőzését december 15-én nagykőrösi Pityke KSE otthonában vívja.

