– Köszönöm a csapat nevében, hiszen valóban jól mennek a dolgaink mostanában, eredményesen játszunk, és ez mindenkire igaz a keretből.
A szurkolóinktól nagyon sok biztatást kapunk, ez pedig nagyon jólesik. Ez rendkívüli segítséget jelentett az elmúlt két hónapban, köszönet nekik ezért – mondta el az elmúlt időszak eredményességét követően vezetőedzőnk, Varga Attila.

