A Puskás Arénában szurkolhattak a fiatalok.
Május 9-én, szombaton a budapesti Puskás Aréna adott otthont a MOL Magyar Kupa döntőjének, melyet hosszabbítást követően nyert meg a rekordbajnok Ferencváros csapata a Zalaegerszeg ellen.
A közel ötvenezer néző között pedig helyet foglalt a Karcagi Sport Egyesület harminc utánpótlás-sportolója, valamint az őket elkísérő edzők is.
Az ifjú labdarúgók már a stadionba érkezés pillanatában megérezhették azt a különleges hangulatot, amit a televízió képernyőin keresztül lehetetlen egy iylen eseményen megtapasztalni.

