A nógrádi első osztályt erősítő Héhalom otthonában kezdjük a 2024-2025-ös kupasorozatot. A fővárostól mindössze hatvan kilométerre fekvő, alig ezer főt számláló község csapata azzal vívta ki az indulási jogot, hogy az elmúlt idényben döntőt játszott a Nógrád vármegyei kupában.
– Új, még mindig alakulóban lévő csapat vagyunk, éppen ezért csak is a saját teljesítményünkre kell koncentrálni – vezette fel a találkozót vezetőedzőnk, Varga Attila. – Csak magunkra kell figyelni, hogy napról napra fejlődjünk. Amennyiben olyan lesz a teljesítményünk, amellyel rendszeresen esélyünk lesz a győzelemre, akkor egy stabil, vonzó csapat lehetünk. Ez is egy cél! Esélyt kell adni ennek, meg kell érteni, hogy bizonyos dolgok nem változnak meg egyik napról a másikra. Alázat és türelem kell ahhoz, hogy beérjen a munka. Ma tovább kell jutnunk a kupában, de a rövid táv helyett a hosszú távú eredményességre koncentrálunk.
Mol Magyar Kupa, 1. forduló
Héhalom SE–Karcagi SE
Héhalom, Héhalom SE Sporttelep, v.: Farkas (ifj, Imrő, Uracs), 16.30.

