Kézilabda
Kosárlabda
Labdarúgás

NB II-es csapatunk újabb lépést tett a még professzionálisabb klubműködés irányába.
Kiss János, szakosztályvezető értékelte a mögöttünk hagyott szezont.
A fiatalpercek, valamint a Fair Play rangsorban is az élmezőnyben a KSC.